Datum: 03.04.2023-14.04.2023
Locatie: Verschillende locaties in Kalmthout
Prijs: De buitenspeeldagen zijn gratis, de uitstappen betalend
De Paasvakantie staat dit jaar in het thema van Europa! Tijdens de buitenspeelweken maakt de jeugddienst een rondreis doorheen Europa. Elke dag reizen ze de gemeente rond naar één van de speelterreintjes. Deze speelterreintjes worden telkens omgetoverd tot één van onze Europese landen. Zo gaan ze onder andere voetballen in Spanje, pizza eten in Italië en knutselen in Frankrijk.
Elke maandag, woensdag en vrijdag trekken ze naar een ander speelterreintje binnen onze gemeente. Op dinsdag voorzien ze een leuke uitstap voor alle kinderen tussen 8 – 11 jaar oud. Op donderdag trekken ze eropuit met de tieners tussen de 12 – 16 jaar oud.

Wat staat er op het programma?
Buitenspeelweken
- 3/4: Bubble Soccer in Spanje – Speelterreintje Akkerlaan (centrum)
- 5/4: Steppen en BMX’en door Oostenrijk – Skatepark Kalmthout
- 7/4: Pizza’s maken in Italië – Speelterreintje Roerdomp (Nieuwmoer)
- 12/4: Gellybal in Duitsland – Speelterreintje Pastoor de Keyserlaan
- 14/4: Knutselen in Frankrijk – Speelterreintje Bloemstraat (Achterbroek)
SWAP 8-11 jaar
- 4/4: Romein voor één dag – Bezoek Gallo-Romeins Museum
- 11/4: Europa in één dag – Bezoek Atomium en Mini-Europa
SWAP 12-16 jaar
- 6/4: Klimmen in De Mosten
- 13/4: Zwemmen in Lago De Meerminnen
Pop up Europa
Van 1 april tot en met 14 mei 2023 staat Kalmthout in het teken van Europa met gratis activiteiten voor jong en oud. Pop up Europa is een initiatief van Europa Direct provincie Antwerpen in samenwerking met de gemeente Kalmthout om Europa dichter bij de burger te brengen.